טכנולוגיית אינוורטר

מזגן מולטי אינוורטר מחמם ומקרר אזורים קטנים. ניתן להתקין מספר מפוחים פנימיים, כך שניתן להשתמש במערכת מסוג זה לחימום חלקים רבים בבית. עם מערכת בסיסית, לעומת זאת, בקרות טמפרטורה מותקנות בכל חדר. בחנות כוכב הקור בסניף ראשון לציון ניתן למצוא דגמים שונים של מזגני מולטי אינוורטר שמציעים בקרת אזור, מה שאומר שניתן לשלוט בטמפרטורה של כל חדר באמצעות בקרת טמפרטורה אחת.

איך עובד מזגן מולטי אינוורטר?

קל להבין איך עובד מזגן מרכזי קלסי. ציוד כזה מעביר אוויר מחומם ומקורר דרך צינורות שמפיצים אותו לחלקים שונים של הבית. מזגן מולטי אינוורטר אינו משתמש בתעלות כלל. במקום זאת, יחידה חיצונית אחת או יותר מותקנות מחוץ לבית, ובתוכן מותקנות יחידות מפוחים פנימיים, אחת או יותר, בהתאם לצורך.

קווי קירור וכבלי חשמל עוברים בין הרכיבים הפנימיים והחיצוניים. לכל היותר, יש לקדוח חורים קטנים בקירות כדי ליצור את החיבורים הללו. יחידות פנימיות עשויות להיות מותקנות גבוה על קירות, על תקרות או על רצפות. מזגן מולטי אינוורטר ניתן לשליטה באמצעות בקרות טמפרטורות מרוחקות לנוחות נוספת. אם אי פעם השתמשתם במערכת חימום וקירור אוויר רגילה, אתם מכירים את התדירות שבה המערכת מתחילה ומפסיקה לפעול. כשהתרמוסטט מזהה צורך בהזרמת אוויר מחומם או מקורר, המדחס מתחיל לפעול.

כשהתרמוסטט מזהה את השגת הטמפרטורה הנכונה, המדחס מתחיל לפעול. כמויות משמעותיות של אנרגיה נצרכות בכל פעם שהמדחס נכבה ונדלק. טכנולוגיית מזגן מולטי אינוורטר, שנקראת גם טכנולוגיית מהירות משתנה, מבטלת התנהלות זו עם מתן אפשרות למדחס לפעול במהירויות משתנות. הציוד מאט ומאיץ לפי הצורך כדי לשמור על טמפרטורה קבועה ונוחה.

בחירת המזגן המתאים צריכה להתבצע רק עם ייעוץ של המומחים

הצעד הראשון ליהנות מהיתרונות של מזגן מולטי אינוורטר חדיש ולקבל שירותי התקנה מקצועיים, הוא על ידי פנייה למומחים של חנות כוכב הקור בראשון לציון, שייעצו לכם על בחירת המזגן המתאים. הטכנאים שלנו יעריכו את צרכי מיזוג האוויר בביתכם, וימליצו על מערכת מיזוג האוויר המתאימה, עם גיבוש אומדן מדויק. להמלצות והתייעצות לגבי vrf מזגן – צרו איתנו קשר עוד היום.

מזגן מולטי אינוורטר
זה הזמן להשתדרג במזגן חכם
השאירו את פרטיכם:

מאמרים נוספים

מיזוג vrf
סימני ההיכר של VRF

זרימת קירור משתנה (VRF) הופכת במהירות לבחירת מערכות מיזוג אוויר מובילה בבתים פרטיים ובמבנים מסחריים בישראל. מה שהתחיל כפתרון "הדור

קרא עוד »

מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

דילוג לתוכן