פרויקט פארק תמר שלב ב

פארק תמר שלב ב' – אלביט מערכות

פארק ת.מ.ר שלב ב' מערכות VRF – אלביט מערכות. בשלב השני של הפרויקט הגדול של אלביט מערכות מוזגו 6 קומות משרדים. מערכות המיזוג שהותקנו בפרויקט זה הינם מערכות VRF מתקדמות בעלי טכנולוגיה מתקדמת של HETRY COVERY . באופציה ייחודית זו ניתנת האפשרות במערכת VRF למזג חלק מהחדרים ע"י קירור וחלק מהחדרים שרוצים להשתמש בחימום בו זמנית.

פרויקט זה כולל 50 חדרי משרדים בכל קומה, סה"כ 300 יחידות קאסט VRF חדרי שרתים שמוזגו בציוד מתקדם. שיטת קירור זו של HETRY COVERY הינה טכנולוגיה מתקדמת הכוללת מערך תשתיות צנרת נוספת על מנת שמערכות חכמות אלו יוכלו לספק קור/חום בו זמנית בכל חלל. בכל קומה הותקן בקר מרכזי מתקדם הכולל מתאם תקשורת לבית חכם עם פונקציות מגוונות להפעלה מרחוק ושליטה על כל חלל וחלל.

הנכם מוזמנים לפגישת ייעוץ במשרדנו החדש.

נשמח לראותכם!

פרויקט פארק תמר שלב ב
מעוניין במזגן? אל תבזבז זמן
יש לנו הצעה משתלמת עבורך

הגלריה שלנו

עוד בנושא

פארק תמר שלב א'

פרויקט הגדול והייחודי של בנין משרדים מפואר בן 9 קומות בפארק המדע ברחובות. בשלב ראשון זה הותקנו מערכות VRF גדולות ומסיביות בחלקים הציבוריים בכל קומה.

קרא עוד »
"מגדלים בשדרה" חולון

פרויקט מגדלים בשדרה חולון. פרויקט זה הינו פרויקט מגורים מפואר בחולון. בפרויקט זה הותנו מערכות מתקדמות מיני מרכזיים של חברת אלקטרה ותדיראן בכל דירה ודירה.

קרא עוד »
"אגרי ביסנס" בכנות

קומת משרדים אגרי ביסנס בכנות. פרויקט זה הינו קומת משרדים מפוארת של חברת "אגרי ביסנס" הממוקמת בכנות. במקום הותקנה מערכת VRF מתקדמת של חברת אלקטרה

קרא עוד »

מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

דילוג לתוכן