מעוניין בייעוץ ותכנון מערכות מיזוג מתקדמות?

השאר פרטים ונחזור אליך

  המלצות על מערכת מיזוג VRF

  מערכות מיזוג VRF מעניקות לנו את האפשרות ליהנות מפעילותו המרשימה של אחד המזגנים החדישים והמשוכללים ביותר אשר קיימים כעת בשוק. חברת "כוכב הקור" סניף ראשל"צ תלווה אתכם לאורך כל שלב בדרך ותוכל לספק בעבורכם את מערכות המיזוג החדישות והנאמנות ביותר במחירים האטרקטיביים מכל ובתנאי התשלום הנוחים ביותר. מערכות המיזוג הללו מיוצרות על ידי החברות המובילות את ענף המיזוג, ובחברתנו תוכלו לרכוש ולהתקין את הדגמים המתקדמים ביותר מכל חברה.

  מערכת מיזוג VRF – הטכנולוגיה המובילה בתחום המזגנים

  פתרונות מיזוג האוויר המתקדמים ביותר בעולם זמינים כעת גם לכם. המערכת הזו יכולה להתאים לכל חלל בו היא מותקנת. זאת הודות לטכנולוגיה הייחודית אשר מאפשרת שינויים בין חימום לקירור בין החדרים השונים. זאת לצד טמפרטורה אחידה לאורך הזמן, כך שאתם תוכלו לנוח בנוחות בכל חלל אשר ממוזג על ידי מערכת מיזוג vrf.

  המיוחד במערכות מיזוג אלה הוא בכך כי המדחס של המערכת נע במהירות משתנה אשר מצליחה לווסת את הטמפרטורה על פי הצורך שלנו, זאת בעוד שבמזגנים הרגילים, קצת תנועת המדחס הוא קבוע. מעבר לכך, כל מאייד למעשה נשלט על ידי מערכת שליטה מרכזית, כך ניתן יהיה להגדיר בקלות את התפוקה הנדרשת בעבור כל אחד מן המאיידים. השילוב של גורמים אלו מאפשר לקבל תנאי מיזוג שונים על פי בקשתכם בכל אחד מן החדרים.

  חיסכון משמעותי בעלויות

  אמנם, מערכות מיזוג VRF עשויות לעלות מעט יותר מאשר מערכות מיזוג אחרות. אך, חשוב לזכור כי הפונקציונליות של המערכת יכולה להבטיח לנו כי נוכל להחזיר את העלות של המערכת על ידי החיסכון בהוצאות החשמל אשר היא תאפשר לנו. המערכת הינה בעלת צריכה חשמל ואנרגיה נמוכה בצורה משמעותית לעומת מערכות מיזוג אחרות ועל כן יכולה להיות משתלמת במיוחד לטווח הרחוק. לרכישה והתקנה של מערכות מיזוג מתקדמות, צרו קשר עם חברת "כוכב הקור" עוד היום.

  זה הזמן להשתדרג, התקדם למערכת חדשה

   חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי