להמלצות נוספות בגוגל לחצו כאן

מורן גוזלי אדריכלית
בתים יוקרתיים

"האתגר ליצור חווית עיצוב כך שכל הפרטים בה יוצרים חלל שלם , אחיד והרמוני. ההתמודדות רצופה בקשיים טכניים ופונקציונלים בביצוע מוקפד, ובסופו של דבר הכל יתפקד כמערכת אחת. כוכב הקור ראשל"צ בהחלט עמדו בדרישות הפרויקט ברמה המקצועית וברמה האנושית, יחד נענו על דרישות התכנון, ביצוע מוקפד, ירידה לפרטים תוך כדי שיתוף פעולה מוצלח ומקצועי"

אנדרי גישין
חולון

פניתי לצוות כוכב הקור ראשל"צ לצורך יעוץ ובחירה של מזגן לבית החדש., קיבלתי שירות יעוץ יוצא מן הכלל, הוצגו בפני מספר הצעות עם מפרט מלא וקפדני. במהלך תקופת היעוץ, נעשו שינויים בהתאם לדרישות שלי עם סבלנות רבה. לאחר הבחירה התחילה עבודת הרכבת מערכת המיזוג הנבחר ותוך יום וחצי של עבודה החלו עבודות הגבס שנעשו בפיקוח. במקרה שלי היתה עבודה מורכבת מאד. לאורך כל התקופה הייתי בקשר עם צוות כוכב הקור. רמת זמינות גבוהה מאד. לאחר סיום העבודות קיבלתי שירות והסברים .אני ממליץ בחום. תודה ענקית למיכל שליוותה אותי לאורך כל הדרך.

צביקה רחוב חניתה גבעתיים מערכת דייקין

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

יהודה סיני מנהל רכש מועצה מקומית אזור

במהלך עבודתינו המשותפת אנחנו מקבלים מצוות כוכב הקור עבודה מקצועית ש מקצוענים אמינים ורציניים תוך עמידה בלוחות הזמנים שנקבעים, עבודה נקייה ומסודרת.

פרח וגרשון כהן-מגדלי המוזיאון ראשל"צ

עשינו עבודת מזגנים גדולה יחד עם כוכב הקור ראשל"צ וכמונו גם עוד מספר חברים שלנו בבנין . כולם היו מרוצים, עד היום ,כל המזגנים עובדים מצוין.

ממליצה בחום על טיב העבודה, המקצועיות והעמידה בלוחות הזמנים.

גיא יונגריס- צ'לנוב ת"א-פרויקט מגורים

בדקות הראשונות של הפגישה היה ברור לנו שהגענו למקום הנכון, יחס חם ומשפחתי, התאמת הפיתרון לצרכים, הגמישות והדיוק באספקה והביצוע המקצועי עם הגימור המושלם.

כל הבניין הזמין מכוכב הקור ראשל"צ וכולם מרוצים מדירת הגן עד דירת הגג..המון תודה בשמי ובשם יתר בעלי הדירות

מיכל נחמיאס בית פרטי בנחלת יהודה

אתם בהחלט אחת הבחירות המוצלחות.

שירות ומקצועיות ללא פשרות, החל מפגישת הייעוץ שהוסברה לפרטי פרטים תוך שקיפות מלאה וראייה נכונה של צרכי הלקוח. כל שאלה קיבלה מענה , הנושא נבדק וחזרו אלי עם תשובה. ממליצים בחום ומאחלים להם פרנסה בשפע.

סיגל דניאלי מעצבת פנים- פרויקט וי אר אפ – כנות

חברת כוכב הקור ביצעה את מיזוג החללים בפרויקט משרדים שתיכננתי ועיצבתי בכנות. אני רוצה לפרגן להם בענק, על השירות המקצועי ועל העמידה בלוחות הזמנים. היה לי תענוג לשתף אותם בפרויקט והלקוחות המרוצים מעידים על כך.

מלי ושלמה והנה פרויקט מגורים בת"א

נכנסתי לדירה חדשה וקיבלנו המלצה על כוכב הקור ראשל"צ מהקבלן. חיפשתי חברה שתתן אפשרויות, הגעתי לכוכב הקור שם פדשתי את מיכל והיא היתה אדיבה. ךאחר סיכום העבודה ביצעו את הכל בצורה נקייה ומקצועית.

עמוס בית פרטי באר יעקב

בוצעה התקנת מזגנים בנכס הפרטי שלנו בבאר יעקב
ע"י חברת כוכב הקור ראשל"צ, לשביעות רצוננו המלאה.
לחברה הגינות ותודעת שרות, ממליץ בחום ללקוחות פוטנציאלים.

ליליאן שמר דירה ברחובות

מיכל היקרה, ברצןני להביע תודה. מליוני  טלפונים התקשרתי אלייך לקבל הצעות מחיר להתקנת מזגנים בדירה. כאשר החלטתי בחרתי בכם. תחושת הלב שלי תמיד אמרה אצלכם.תמיד ענית בסבלנות באדיבות ומקצועיות. בהתקנה עשיתם עבודה מקצועית, נאמנה, נקייה ועמידה בזמנים. ממליצה על השירות האמין!!

רועי תמר פרויקט כצנלסון גבעתיים

רכשנו מזגני VRF באמצעות החברה, משלב הרכישהועד להתקנה.
חברה מעולה ורספונסיבית, שרות ברמה גבוהה ובאופן אישי לכל אורך הדרך.
אפשרות לשדרוג שונות של גרילים ולג'טים. מיכל עושה עבודה מעולה,
נחמדה ושרותית.