סוגי מזגנים

מזגני האינוורטר
חיסכון של עד 30% בצריכת החשמל.
מדובר בנתון דרמטי במיוחד: מזגני אינוורטר חוסכים עד 30% בצריכת החשמל בהשוואה למזגנים רגילים. במילים אחרות: הפעלתם מזגן רגיל בבית,111 והפעלתם מזגן אינוורטר, העלויות של האינוורטר מבחינת חשבון החשמל יהיו עד כשליש נמוכות יותר. אם תכפילו את זה בכל אורך שנות חיי המזגן (10 עד 15 שנים), מיד תבינו את ההבדל.

שמירה על טמפרטורת חדר יציבה
זו אחת התופעות הפחות נעימות של מזגנים: אתם יושבים בבית ומכוונים את הטמפרטורה הרצויה לכם. מדי פעם, פתאום קר מדי. פעמים אחרות, חם מדי. בקיצור, לא נעים ולא נוח. במזגני אינוורטר ההרגשה הזו לא קיימת: הם מספקים את הטמפרטורה המבוקשת בדיוק רב יותר, שומרים על יציבות גבוהה, והעיקר בלי גלי חום או קור.

פעולה שקטה יותר
אחד הדברים הראשונים שתשימו לב כשתפעילו מזגן אינוורטר הוא שממש לא שומעים שהוא פועל. הזמזום הזה של המזגנים הרגילים? אין, כמעט ולא קיים. מדידות הראו כי פעולת אינוורטר שקטה עד 50% יותר לעומת מזגנים רגילים.

מיזוג מהר יותר של החדר
בחוץ חמסין. אתם ממהרים הביתה, סוגרים את הדלת, והיד נשלחת לשלט המזגן. ואז מגיעות הדקות האלו, הארוכות, עד שהחדר מתקרר. לאט, לאט. אבל מזגני אינוורטר מקררים (וכמובן – בחורף מחממים) הרבה יותר מהר. למעשה, עד כמעט חצי מהזמן שלוקח למזגן רגיל.

שמירה על גריעת לחות קבועה (בקיץ)
קיץ. סוף מהדורת החדשות. תחזית מזג האוויר, עם המספרים האלו: 70 אחוזי לחות, 80, 85. סיוט. לפעמים בעיקר במישור החוף – הלחות בחוץ היא כזו, שאפילו מזגנים רגילים מתקשים להתגבר עליה, ומרגישים אותה גם בבית. לא עוד. מזגני אינוורטר בעלי פעולה רציפה, ולכן מבצעים גריעה קבועה של הלחות מהאוויר.

ייבוש מופחת של האוויר בחימום (בחורף)
חורף. קר. יותר ויותר אנשים מבינים כי מזגן הוא אמצעי החימום היעיל, החסכוני והבטוח ביותר. אבל חלק מהמזגנים הקיימים יוצרים תחושה לא נעימה של יובש באוויר. גם התופעה הזו נעלמת בעידן האינוורטר: הטכנולוגיה החדשה מספקת חימום נעים, בדיוק במידה הנכונה להרגשת נשימה רעננה.

אמינות גבוהה במיוחד
טכנולוגיית האינוורטר מבטיחה אמינות גבוהה יותר, ואורך חיים גדול יותר. זה אומר שמזגני אינוורטר הם קנייה לשנים רבות קדימה (טכנולוגית הם כבר מותאמים לעתיד), ומבטיחים מקסימום איכות חיים, במינימום תקלות.

קניה חכמה
החישוב פשוט: אם מזגני אינוורטר "מחזירים" כל שנה מאות שקלים בחיסכון בצריכת החשמל, בנויים לשנים רבות ו"חותכים" עלויות אחזקה – הם פשוט קניה חכמה ומשתלמת. תוסיפו לזה את כל שאר היתרונות – טמפרטורה יציבה, שקט, התאמה לקיץ ולחורף הישראלי וכו', והמסקנה היא אחת: אין שום סיבה לחזור לאחור, לטכנולוגיה הקודמת. מתקדמים לאלקטרה אינוורטר.

מערכות מולטי אינוורטר
מגוון מערכות מיזוג אוויר, המאפשרות לחבר יחידה חיצונית אחת לעד 5 יחידות פנימיות.כמו כן ניתן לחבר יחידה נסתרת המתפקדת כמיני מרכזי קטן לאלו שלא מעוניינים לראות יחידה גלויה בחדר השינה אלא מראה תריס דקורטיבי בזמן שהיחידה מוסתרת בגבס. זהו פתרון מושלם למיזוג החדרים תוך חיסכון במקום (יחידה חיצונית אחת במקום כמה..)' כמו כן חיסכון בחשמל (מזגני אינוורטר) היחידה מאפשרת שליטה עצמאית בכל חדר ע"י שלט.